Preventivní programy podzim 2023

V prvním pololetí školního roku 2023/2024 zrealizovala ZŠ Kasejovice pro žáky I. i II. stupně rozmanité preventivní programy.

Pro žáky byly připraveny výukové programy Národní iniciativy pro život – Moje cesta na svět, Dobrodružství dospívání a Neplánované rodičovství. Prostřednictvím organizace MP Education proběhly na škole programy na téma Být fit, Jsi online, Vymyšlená krása, Tak to nechceš a Láska bez rizika – HIV/AIDS. Program Závislosti byl uskutečněn ve spolupráci s organizací Acet. Všechny tyto výukové programy byly realizovány v rámci projektu „Učit se být IV… život bez rizika“ z dotačního programu Plzeňského krajek Podpora preventivních aktivit a výuka k toleranci v roce 2023.

O preventivních programech na prvním stupni se můžete dočíst ve starším článku zde.

Autor článku: Mgr. Štěpánka Löffelmannová, ředitelka ZŠ

Publikováno: 19.12.2023