Vystoupení kasejovických žáků na setkání důchodců

Ve středu 11. února se na sále restaurace U Adamců konalo setkání důchodců z Kasejovic a spádových vesnic.

Součástí programu bylo i vystoupení žáků Základní školy Kasejovice a Základní umělecké školy Nepomuk. Seniorům jednotlivá čísla předvedli žáci druhé, třetí a páté třídy, kteří na tento den nacvičili pásmo písní a básní. Žáci dramatického kroužku zahráli pohádku. Nechybělo sólové vystoupení žáka osmé třídy Karla Čady, jenž všem přítomným zahrál na akordeon několik lidových písní. Sólově zazpívaly i dvě malé zpěvačky – Adéla Konvářová a Barbora Petrášková. Vystoupení žáků zakončil hudební soubor Pšeničky. Základní škola děkuje městu Kasejovice za možnost vystoupit na této kulturní akci a všem, kteří se na přípravě jednotlivých čísel podíleli.

setkání důchodců

Autor fotografií: Mgr. Štěpánka Löffelmannová