Vítězství v krajském kole soutěže Požární ochrana očima dětí 2018

Jako každoročně se ZŠ Kasejovice zúčastnila výtvarné části celostátní soutěže Požární ochrana očima dětí.

V okresním kole se utkaly výkresy našich žáků s výtvory žáků škol z Merklína, Lužan, Skočic, Letin, Žinkov a s výkresy členů SDH v Blovicích, Nepomuku, Dnešicích, Sp. Poříčí, Střížovicích, Letkově, Drahkově, Žákavé a Želčanech. V tomto kole se sešlo celkem 113 prací, které byly rozděleny do 6 kategorií. Naše škola měla zastoupení ve 3 kategoriích, v každé 3 výkresy. V okresním kole si vybojovala 1. místo žákyně 9. třídy naší školy Nikola Aiznerová, která s výkresem záchranáře vynášejícího z ohně malé dítě postoupila do krajského kola, kde i přes velkou konkurenci zvítězila, a tak si 8. června dojela do Plzně pro zlatou medaili, diplom a věcnou odměnu. Její výtvarná práce postoupila až do republikového kola, proto jí děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Vítězný obrázek soutěže Požární ochrana očima dětí

Autor článku: Mgr. Iveta Flajšmanová

Publikováno: 19.06.2018