Vánoce ve školní družině

V posledním předvánočním týdnu se uskutečnily vánoční besídky v obou odděleních školní družiny.

Předcházelo jim vyrábění dárečků, přáníček a drobností jak na školní vánoční výstavu, tak i pro rodiče, zaměstnance školy, pro obyvatele domu s pečovatelskou službou a zaměstnanců městského úřadu, které děti navštívily, zazpívaly vánoční koledy a přednesly vánoční básně.

V neposlední řadě jsme vyráběli i pro sponzory, kteří svými sponzorskými dary velkou částí přispěli na vánoční dárky a vybavení školních družin. Chtěli bychom proto poděkovat těmto sponzorům:

P+V ELEKTRONIC spol.s r.o.

BLATENSKÉ STROJÍRNY Blatná

KLAUS Timber a.s. Kladrubce

KOVO MONT Kasejovice

AGROCHOV Kasejovice-Smolivec a.s.

GUMMITECHNIC s.r.o.

INTERIÉRY A SCHODIŠTĚ s.r.o.

pan VÁCLAV BLOVSKÝ

pan JOSEF KALBÁČ

paní BARBORA EMMERT

PILA K&P spol.s r.o.

Díky nim našly děti pod stromečkem nové hračky, ze kterých se velmi radovaly. Děkujeme tedy všem, že nám umožnili prožít radostné chvilky a opět rozzářit dětské oči u vánočního stromku.

Přejeme všem do nového roku hlavně hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a radosti.

Autor článku: Šárka Vocelková

Publikováno: 04.01.2016