V Semaforu hráli Čochtanův divotvorný hrnec

5. dubna 2019 se žáci a učitelé kasejovické základní školy vydali do pražského divadla Semafor.

Na programu bylo divadelní představení Čochtanův divotvorný hrnec, jehož premiéra se konala v roce 2015. Muzikálové představení plné inteligentního semaforského humoru v podání dnes již legendární herecké dvojice Jitky Molavcové a Jiřího Suchého prolínala pěvecká a hudební čísla. Těch se zhostili např. Lucie Černíková, Tomáš Novotný, Lukáš Kunst, Veronika Tichá, Magdalena Jedličková či Eliška Hurábová. V celé divadelní inscenaci respektoval Jiří Suchý písňové texty velikánů českého divadla Jiřího Voskovce a Jana Wericha. Nejednou v průběhu představení na obě herecké legendy s obdivem a úctou odkazuje, přičemž vzpomíná na své mládí z doby před druhou světovou válkou. Všichni protagonisté odvedli vynikající herecké, pěvecké a hudební výkony, za které je divadelní publikum odměnilo nekonečným potleskem.

Autor článku: Mgr. Štěpánka Löffelmannová

Publikováno: 11.04.2019