Úspěch Adély Konvářové

Žákyně 5. třídy Adéla Konvářová zabodovala ve hře na flétnu.

Ve dnech 21. – 24.5.2015 se v prostorách Základní umělecké školy Liberec konalo ústřední kolo soutěže žáků základních uměleckých škol České republiky vyhlášené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR pro školní rok 2014/2015 ve hře na dechové nástroje. Této soutěže se zúčastnila rovněž žákyně 5. třídy kasejovické základní školy a žákyně kasejovické pobočky Základní umělecké školy Nepomuk Adéla Konvářová. Ta pravidelně dochází na hodiny hry na příčnou flétnu k panu učiteli Oldřichu Ondruškovi, který ji na soutěž připravoval. Adéla v soutěži odvedla vynikající výkon, za který jí odborná porota udělila 1. místo. Žákyni k dosaženému úspěchu gratulujeme, učiteli Oldřichu Ondruškovi děkujeme za přípravu a za vzornou reprezentaci školy.

Publikováno: 28.05.2015