Škola má nové šikovné plavce

Od 13. září do 15. listopadu 2021 jezdili žáci celého 2., 3. a části 4. ročníku do Horažďovic na plavecký výcvik.

Dvacet dva druháků, patnáct třeťáků a čtyři čtvrťáci, kteří si mohli dokončit plavecký výcvik z loňského roku, si každé pondělí místo vyučování ve škole užívalo plavání v ohřáté vodě v bazénu. Výuka plavání, skoků do vody a lovení předmětů ze dna bazénu byla zpestřena různými soutěžemi. Žáci si zkusili i záchranu tonoucího.

Na závěr dostali Mokré vysvědčení s výsledky, kterých dosáhli během výcviku. Při posledním plavání si každý mohl hrát se svou nebo půjčenou hračkou. Pak už se všichni rozloučili hlasitým pokřikem: Delfíni! Ahoj!

Děkujeme Plavecké škole v Horažďovicích za trpělivost s našimi žáky a těšíme se na spolupráci zase za rok.

Autor článku: Mgr. Dagmar Myšáková

Publikováno: 29.11.2021