Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Dne 17. 4. se v Žinkovech konalo okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, což je soutěž, jejíž prvotní snahou je vrátit dětem pohybovou všestrannost.

Soutěžilo se v počtu vykonaných kliků, v trojskoku z místa, hodu medicinbalem vzad, v přeskocích přes švihadlo a v běhu na 1000 m. V letošním školním roce se žákům naší školy opravdu dařilo. V kategorii družstev jsme ze šesti týmů obsadili třetí místo. A nebývale úspěšní byli jednotlivci. Ve svých kategoriích zvítězili: Jan Nezbeda, Tomáš Filaus, Tereza Kušková a Tilly Blanková. Třetí místa přidali Vojtěch Adamec a Nella Květoňová. Za účast děkuji Ondrovi Chárovi, Ladě Dmytrashko, Mikuláši Hroudovi, Václavu Máškovi, Ondrovi Urbancovi, Vojtěchovi Levému a Kateřině Červené.

Vítězové postoupili do krajského kola, které se bude konat 30. 5. v Tachově.

Autor článku: PhDr. Jaroslava Mlsová

Publikováno: 03.05.2023