McDonald´s Cup v Žinkovech

Dne 28.4.2016 se děti z prvního stupně ZŠ Kasejovice zúčastnily okrskového kola fotbalové soutěže McDonalds cup v Žinkovech.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích, první kategorie byla vypsána pro žáky 1. až 3. třídy, druhá kategorie pro žáky 4. a 5. třídy. Hrálo se za velmi špatného počasí. Teplota tento den nepřekročila sedm stupňů, bylo poměrně větrno a občas se objevily sněhové vločky, hrací doba byla tedy zkrácena. Vprvní kategorii obsadili kasejovičtí žáčci třetí místo, a odvezli si tak i medaile. Postupovaly však pouze první dva týmy, okresní kolo nám tedy tak vzdálené nebylo. Ve druhé kategorii naši hráči obsadili čtvrté místo, o medaili se připravili malým počtem vstřelených branek. Chtěla bych vyjádřit poděkování paní Chárové za vzornou trenérskou práci a rovněž rodičům,kteří podporovali své děti nejen na hřišti, ale pomohli i s dopravou.

McDonald Cup

Autor článku: PhDr. Mlsová Jaroslava