Lyžařský kurz 2015

Ve dnech 12. - 16. ledna se žáci 7. a 8. třídy zúčastnili lyžařského kurzu v Železné Rudě.

Byli jsme ubytováni v Alpském domě na Samotách, kousek od sjezdovky. Na té ale bohužel nebylo dost sněhu, takže jsme se vlakem přepravovali na sjezdovku Nad Nádražím na opačném konci města. Zde jsme si na dobře upravené sjezdovce skvěle zalyžovali. Téměř každý se naučil lyžovat a ti, kteří už lyžovat uměli, se mohli zdokonalovat. Mimo každodenní lyžování jsme ve středu odpoledne navštívili železnorudské Muzeum motocyklů a výstavu Historie lyžování na Železnorudsku. V pátek se konal slalom, jehož vítězové byli oceněni diplomy. Na lyžáku bylo krásně a všichni jsme si to užili i s naším doprovodem pí. Němejcovou, pí. Sekáčovou, pí. Haferníkovou a p. Dvořákem.

Autor článku: Katka Požárová, 7. ročník

Publikováno: 03.02.2015