Halové atletické závody

Děti z atletického kroužku z Kasejovic se zúčastnily běžeckých halových závodů v Českých Budějovicích.

Závody se konaly v sobotu 12.11.2016 a  pro mnohé to byla první závodnická zkušenost, poprvé si někteří mohli vyzkoušet start z bloků jako skuteční sprinteři. Nejúspěšnější byla Lia Vilhelmová, která už závodí třetí sezonu, vybojovala tři stříbrné medaile (50 m, 60 m, 300 m). Ze začínajících závodníků se nejvíce dařilo Štěpánu Adamcovi, který zvítězil v běhu na 50 m a v běhu na na 60 m obsadil druhé místo. Z děvčat se závody povedly nejvíce Nině Vilhelmové, která se umístila dvakrát na 3. místě( 50 m, 60 m). Ostatní zúčastněné, Elišku Šůchovou, Bohumila Flachse, Andreu Chlandovou, Jana Járu, Veroniku Fialovou, Petra Stupku a Adrianu Hoškovou, je třeba především pochválit za poctivost a bojovnost. Také bych touto cestou chtěla poděkovat rodičům, kteří s námi absolvovali celý dlouhý sobotní den, za ochotu a trpělivost.

Autor článku: PhDr. Jaroslava Mlsová

Publikováno: 21.11.2016

Aktualizováno: 02.12.2019