Halloween v páté třídě

Říjen se v 5. třídě nesl v duchu Halloweenu.

Během pracovních činností děti pracovaly na výzdobě třídy. Společně vydlabaly dýně a vyráběly dekorace z papíru.

V pondělí 31. října 2022 se po podzimních prázdninách ve třídě místo žáků objevily čarodějnice a další strašidelné bytosti. Během vyučování jsme si společně užili Halloweenskou únikovku. Děti byly rozděleny do skupin, ve kterých plnily zadané úkoly z matematiky, českého jazyka i všeobecných znalostí. Jednotlivé úkoly představovaly místnosti, kde bylo cílem získat klíč a vysvobodit se ze spárů chtivých příšer. V průběhu dopoledne se naštěstí všem podařilo získat všechny klíče a splnit zadané úkoly. Za odměnu na všechny čekalo překvapení ve formě Halloweenského občerstvení. Děti ochutnaly žabí hlen s housenkou, pavoučí perník, pizzu z mumie a dýňové jednohubky.

Halloween v 5. třídě 2022

Autor článku: Mgr. Adéla Korbelová