Fotbalový úspěch v Žinkovech

Ve čtvrtek 27.4. se žáci kasejovické školy vydali do Žinkov na okrskové kolo McDonalds cupu, což je fotbalový turnaj určený pro žáky 1. stupně základních škol.

Počasí bylo velmi nepříznivé, promáčené hřiště téměř nedovolovalo běžný pohyb s míčem. V kategorii A (žáci 1. až 3. třídy základní školy) naši žáci obsadili 3. místo. Je nutné poznamenat, že k 2. místu (tedy k postupu) potřebovali jen o něco lepší skóre. Postup do okresního kola neunikl našim žákům v kategorii B, kteří celý turnaj vyhráli, ve finálovém zápase porazili silného soupeře z Blovic. Všem dětem bych chtěla poděkovat za předvedené výkony a dík patří rovněž paní Evě Chárové za její příkladné trenérské vedení. Okresní kolo se hraje 3. 5. v Chotěšově, držme tedy našim žákům palce!

Autor článku: PhDr. Jaroslava Mlsová

Publikováno: 28.04.2017

Aktualizováno: 02.12.2019