Do lavic usedli noví prvňáčci

V pondělí 3. září 2018 se ve vestibulu základní školy sešli žáci, jejich rodiče a prarodiče, aby společně s učiteli slavnostně zahájili nový školní rok 2018/2019.

Dvě stovky žáků přivítala na půdě školy její ředitelka Štěpánka Löffelmannová společně se starostkou města Kasejovice Marií Čápovou. Obě všem přítomným popřáli šťastné vkročení do nového školního roku a dostatek energie a trpělivosti při plnění úkolů, které jim přinese následujících deset měsíců. Nový školní rok bude významný zejména pro sedmnáct nových prvňáčků, kteří do školních lavic v tento den usedli vůbec poprvé, a stejně tak pro žáky deváté třídy, kteří se začnou rozhodovat, na jakou střední školu se vydají.

Poté, co se žáci vyšších ročníků rozešli se svými učiteli do tříd, přivítala starostka města Marie Čápové malé prvňáčky i v jejich třídě. Každému z nich věnovala knihu a pamětní list. Poté už se jich ujala paní učitelka třídní Dagmar Myšáková, která je bude společně s dalšími pedagogy provázet celý školní rok. Přejeme jim, aby se jim ve škole líbilo a svým rodičům a učitelům dělali jen samou radost.

Začátek roku 2018_2019

Autor článku: rkn