V září usedne do lavic 18 prvňáků

V dubnu letošního roku proběhl v kasejovické základní škole zápis do první třídy.

Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci způsobené pandemií Covid 19 proběhl zápis stejně jako v předchozím školním roce korespondenční formou. Celkem bylo zapsáno 21 dětí, přičemž třem z nich byl povolen odklad povinné školní docházky o jeden rok. V září by tak mělo do školních lavic usednout 18 prvňáčků. Pro jejich zákonné zástupce zorganizovala základní škola 3. června informativní schůzka, na které se kromě vedení školy setkali s budoucí třídní učitelkou Andreou Vavřichovou a vychovatelkou školní družiny Šárkou Vocelkovou. Rodiče budoucích prvňáčků se tak dozvěděli všechny důležité informace nejen o průběhu prvního školního dne, ale i organizaci výuky v první třídě.

Autor článku: Mgr. Štěpánka Löffelmannová

Publikováno: 14.06.2021