Předvánoční čas ve školní družině

Poslední týdny roku 2012 očima vychovatelky družiny při ZŠ Kasejovice.

V předposledním a posledním předvánočním týdnu se uskutečnily vánoční besídky v obou odděleních školní družiny. Předcházelo jim vyrábění dárečků, přáníček a drobností jak na vánoční výstavu, tak i pro rodiče, obyvatele domova důchodců, zaměstnance školy a městského úřadu, ale v neposlední řadě i pro sponzory, kteří svými sponzorskými dary přispěli na vánoční dárky a vybavení školní družiny. Chtěly bychom tedy poděkovat těmto sponzorům:

KOVO KASEJOVICE MONT s.r.o.
P + V ELECTRONIC spol. s.r.o.
STROM PRAHA a.s. LNÁŘE
KLAUS TIMBER a.s. KLADRUBCE
BEVAR LIKVIDACE s.r.o.
AGROCHOV KASEJOVICE – SMOLI-VEC a.s.
VÁCLAV BLOVSKÝ
p. SKUHRAVÁ
manželé ČADOVI
TESAŘSTVÍ JOSEF CIHLA
ZOFI BLATNÁ
TESLA BLATNÁ a.s.
KAREL KALOUN

Díky nim děti pod stromečkem našly nové hračky, ze kterých se velmi radovaly. Děkujeme tedy všem, že nám umožnili prožít radostné chvilky a opět rozzářit dětské oči u vánočního stromku. Přejeme všem do nového roku hlavně pevné zdraví, hodně štěstí, radosti a spokojenosti.

Autor článku: Mgr. Jana Minaříková

Publikováno: 06.01.2013