POZVÁNKA K ZÁPISU DO 1. TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Všechny důležité informace a potřebné dokumenty najdete v tomto článku (po rozkliknutí).

Obecné informace ohledně zápisu

Informace ohledně odevzdání přihlášky k zápisu do 1. třídy pro školní rok 2021/2022

Odkaz na webové stránky MŠMT

Kritéria přijímání dětí k povinné školní docházce

Děti budou přijímány do naplnění kapacity první třídy dle kritérií v tomto pořadí:

1) Trvalý pobyt  dítěte v příslušném školském obvodu.

2) Trvalý pobyt dítěte mimo příslušný školský obvod, sourozenec dítěte je žákem školy.

3) Trvalý pobyt dítěte mimo příslušný školský obvod.

FORMULÁŘE POTŘEBNÉ K ZÁPISU

Dotazník pro rodiče žáka

• ve formátu .doc - možno vyplnit na PC (při vyplňování zachovejte prosím formátování a smažte připravené řádky)
  • ve formátu .pdf (k tisku a ručnímu vyplnění)