Informace pro vycházející žáky

nebo zájemce o víceletá gymnázia. Aktualizováno 11.2.2024

Do systému dipsy.cz byla přidána možnost vzít zpět již odeslanou přihlášku.

Pokud vám po odeslání přihlášky nepřišlo žádné potvrzení o odeslání přihlášky, přihláška NEBYLA odeslána. Potvrzení přijde do vámi vyplněného e-mailu v tomto znění:

Návod na vyplnění elektronické přihlášky přes bankovní identitu (platné 3.2.2024, od té doby byla do systému přidaná možnost vzít zpět již odeslanou přihlášku).

Všechny důležité informace najdete na webových stránkách www.prihlaskynastredni.cz.

Metodický materiál k přijímacímu řízení platný od 1. ledna 2024 ke stažení ZDE (zkrácená verze ZDE).

Veškeré tiskopisy a přílohy ke stažení ZDE.

Formulář ZDRAVOTNÍ POSUDEK (upozornění - MuDr. Hana Bártíková žádá rodiče, aby pro potvrzení chodili s již vyplněnou přihláškou, v přihlášce musí být uvedeno nejen jméno žáka, ale i kód oboru, pro který se lékařský posudek vydává.)

• dokument ve formátu pdf ke stažení ZDE
  • dokument ve formátu pdf, do kterého lze vpisovat, ke stažení ZDE

DŮLEŽITÉ INFORMACE

• ve školním roce 2023/2024 lze podat až 3 přihlášky na střední školu
  • termín podání přihlášek od 1.2.2024 do 20.2.2024 (Pozor - od 5.2.2024 začínají jarní prázdniny, jejich termín je podle sídla školy v každém okrese jiný. V okresech Plzeň-jih a Plzeň-město začínají jarní prázdniny v pondělí 19.2.2024.)
  • přihlášku lze podat 3 různými způsoby, podrobnosti se dočtete ZDE
  • vycházejícím žákům a jejich zákonným zástupcům je k dispozici výchovná poradkyně Mgr. Jitka Matasová (matasova@zskasejovice.cz), popř. Mgr. Hana Červená (cervena@zskasejovice.cz)

Aktuální do: 31.05.2024