INFORMACE, POZVÁNKY

Informace a pozvánky Základní školy Kasejovice.

Uvolňování žáka ze školní družiny
ve školním roce 2020/2021

Provoz školní jídelny
preventivní opatření v souvislosti s COVID19

Informace ke koronaviru
odkaz na stránky Ministerstva práce a sociálních věcí (po rozkliknutí najdete odkaz na stránky MPSV)

Ztráty a nálezy
Po odjezdu z lyžařského kurzu zbylo na hotelu několik kusů oblečení. Pokud vám něco chybí, k nahlédnutí ve sborovně 2. stupně.

Pomáháme jim přežít.
Naše škola se rozhodla zapojit do veřejné sbírky „Pomáháme jim přežít“, kterou vyhlásila ZOO Praha v souvislosti s ničivými požáry v Austrálii. Více informací po rozkliknutí.

Ve škole se vyskytly vši
Prosíme rodiče, aby dětem zkontrolovali hlavy. V příloze najdete pokyny, jak postupovat při výskytu vší. Upozorňujeme, že povinností rodičů je zbavit děti vší a žák se nesmí vrátit zpět do kolektivu, dokud jeho vlasy nejsou úplně zbavené od vší a hnid.

RANNÍ PROVOZ ŠKOLY
Školní budova se pro žáky, kteří nenavštěvují školní družinu, otevírá v 7.35 hodin. Ranní školní družinu kromě řádně přihlášených žáků mohou po domluvě navštěvovat i žáci 5. třídy. DOJÍŽDĚJÍCÍ žáci 2. stupně mohou před otevřením školy využít tzv. sběrnou třídu (6. třída), v jiných prostorách školy (třídy, šatna), žáci ráno pobývat nesmí. Žáci 2. stupně z Kasejovic přicházejí do školy nejprve v 7.35.

Informace školní družiny
Na školní rok 2019/2020 byl stanoven měsíční poplatek za školní družinu 70 Kč na žáka. Poplatek lze uhradit hotově v pokladně školy (kancelář v 1. patře), popř. převodem z účtu. Vnitřní řád družiny, Školní vzdělávací program pro zájmové vzdělávání, přihláška do školní družiny a omluvný tiskopis najdete v sekci ŠKOLNÍ DRUŽINA

Záložka do knihy spojuje školy
I letos se naše škola zapojila do česko- slovenského projektu Záložka do školy spojuje školy.

Naše škola má novou počítačovou učebnu
Rádi bychom touto cestou poděkovali městu Kasejovice za poskytnuté finanční prostředky, obcím Oselce, Nezdřev, Mladý Smolivec a Hradiště ze školského spádového obvodu za poskytnutí dotací a firmě Pfeifer Holz s.r.o., Chanovice za sponzorský dar.

Ukončení sběru papíru
Od školního roku 2018/2019 je na naší škole ukončen sběr starého papíru.

Aktualizace školního řádu
Zveřejněn aktualizovaný školní řád ZŠ Kasejovice (platný od 25.5.2018) a vnitřní řád školní družiny při ZŠ Kasejovice (platný od 25.5.2018).

Rozvrhy jednotlivých tříd
budou na webových stránkách zveřejněny v průběhu příštího týdne. Do té doby se žáci informují u svých třídních učitelů