Past na myši

Divadlo na Vinohradech hrálo nejslavnější detektivku všech dob.

Past na myši představuje divadelní hru světoznámé britské autorky detektivek Aghaty Christie. A právě tento kousek hrálo pražské Divadlo na Vinohradech v pátek 12. května, kam se vypravili žáci druhého stupně kasejovické základní školy společně se svými učiteli. Děj detektivní hry nás zavedl do prostředí nově otevřeného penzionu manželů Ralstovnových v podání Anety Krejčíkové a Ondřeje Krause, do kterého se za nevlídného zimního nečasu sjíždějí první hosté. Každý z nich je něčím zvláštní a skrývá v sobě něco tajuplného. Všechny totiž spojují stopy starého nevyjasněného zločinu, a tak se všichni postupně stávají podezřelými. O skvělý kulturní zážitek se postaraly vynikající výkony všech osmi vystupujících herců a příjemné prostředí vinohradského divadla.

Past na myši

Autor fotografií: Mgr. Štěpánka Löffelmannová