Úspěšná účast v okresním kole recitační soutěže

Vítězky školního kola recitační soutěže se 7. března 2018 zúčastnily okresního kola přehlídky dětských recitátorů v DDM Blovice.

V I. kategorii (2. – 3. ročník ZŠ) se zúčastnily Tereza Tesařová (2. tř.) a Miriam Bajzová (3. tř.). Miriam nakonec získala 1. místo s postupem do krajského kola.

V II. kategorii (4. – 5. ročník ZŠ) získala 1. místo bez postupu do krajského kola Zuzana Cinová a čestné uznání poroty Eliška Kotěšovcová.

Ve III. kategorii (6. – 7.ročník ZŠ) se pak soutěže zúčastnily Evelína Matějovská a Žaneta Chvátalová.

Děkujeme žákyním za vzornou reprezentaci naší školy a Miriam Bajzové přejeme mnoho úspěchů v krajském kole recitační soutěže, které se uskuteční 9.dubna 2018 v Horšovském Týně.

Publikováno: 18.03.2018