McDonalds cup 2018

Ve čtvrtek 26. 4. 2018 se žáci prvního stupně vypravili na okrskové kolo McDonalds cupu, fotbalového poháru pro první stupeň základních škol.

V kategorii I (žáci 1. – 3. třídy) naši žáci obsadili po kvalitním výkonu konečné 2. místo a postoupili tak do okresního kola. Ještě více radosti nám přinesla kategorie II, kde naši hráči přesvědčivě zvítězili, postupně si poradili s družstvy z Blovic, Spáleného Poříčí, Nepomuka a Žinkov.

Za týden, v pátek 4. 5. 2018,  se konalo okresní kolo v Chotěšově. Už postup obou družstev byl úspěchem, ovšem vidina krajského kola hnala naše malé borce ke kvalitním výkonům. V kategorii I obsadily naše děti konečné 4. místo, zde postup na dosah nebyl. Jiná situace nastala v kategorii II, rozhodoval poslední zápas, který ponechal naše hráče před branami krajského kola, obsadili jsme konečné třetí místo.

Ráda bych pochválila všechny za předvedené výkony a zdůraznila bych, že již se dlouho nestalo, aby obě družstva postoupila do okresního kola. Zásluhu na postupu má již tradičně trenérka paní Eva Chárová, které vydatně pomáhali pan Arnošt a pan školník Darda. Věřme tomu, že příští rok nám krajské finále neunikne!

Sestava družstva I: Šilhavý Standa, Vaina Dominik,  Adamec Václav, Arnošt Tomáš, Červená Katka, Urbanec Ondra, Bouše Tobiáš, Matějka Jakub, Adamec Vojta, Fous Pavel, Šampalík Vojta,   Filaus Tomáš, Fiala Jan, Červený Matěj

Sestava družstva II: Štěpánek Matěj, Spour Jan, Arnošt Filip, Hokr Vojta, Šulek Jan, Mašek Patrik, Konvář Filip, Hromada Dominik, Matějka Jan, Adamec Štěpán, Flachs Bohouš, Krejčí Jakub, Stupka Petr

Žinkovy a Chotěšov 2018

Publikováno: 18.05.2018