Koncert žáků ZUŠ Nepomuk

Žáci kasejovické pobočky ZUŠ Nepomuk zakončili školní rok 2012/2013 koncertem.

V pondělí 17. června se v sále kasejovického kulturně-společenského centra uskutečnil závěrečný koncert žáků kasejovické pobočky Základní umělecké školy Nepomuk. Koncert několika slovy zahájila Jana Navrátilová. Následovala hudební vystoupení jednotlivých žáků, kteří předvedli hru na flétnu, housle, klavír, keyboard a akordeon. Na program byla zařazena rovněž čísla mladých zpěvaček, které zazpívaly nejen písně lidové, ale také z dílny Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. V podání mladých muzikantů zazněly skladby jak českých tak zahraničních autorů. Koncert zakončil flétnový soubor skladbou Piráti z Karibiku.

Poděkování patří všem žákům, kteří na koncertě vystoupili, učitelům, jež se jim po celý školní rok věnovali, a všem, kdo se podíleli na organizaci této kulturní akce.

Autor článku: Štěpánka Löffelmannová

Publikováno: 27.06.2013