Základní škola přivítala budoucí prvňáčky

Šesté dubnové odpoledne přivítaly paní učitelky kasejovické základní školy v prostorách první třídy budoucí prvňáčky.

Ti přišli se svými rodiči k zápisu. Úkolem předškoláků bylo předvést, zda zvládají jednotlivé činnosti, které uvádí desatero budoucích prvňáčků. Děti recitovaly básničky, vybarvovaly obrázky, rozpoznávaly a vystřihovaly geometrické tvary a plnily další připravené úkoly. Za své výkony byli budoucí prvňáčci odměněni drobnými výrobky, které pro ně tradičně připravili žáci obou stupňů školy. Děti si rovněž prohlédly učebnice, pracovní sešity a písanky, se kterými se v první třídě pracuje. K zápisu se dostavilo celkem 20 dětí, které v září usednou do školních lavic. Děkujeme všem, kdo se na přípravě a organizaci letošního zápisu do první třídy podíleli.

Publikováno: 09.04.2018