Přespolní běh Chlumčany

25. září 2018 se konal Okresní přebor v přespolním běhu v Chlumčanech.

Tentokrát kasejovické děti dosáhly výjimečných úspěchů. Družstvo  žáků ve složení Filip Arnošt, Filip Konvář, Lukáš Mála, Josef Hokr a Patrik Mašek suverénně zvítězilo v kategorii 6. a 7. ročníků. Stalo se tak především zásluhou Filipa Arnošta, který porazil celé startovní pole. Ihned za ním se na 2. místo  probojoval Lukáš Mála. Skvěle běželi i Filip Konvář a Patrik Mašek (10. a 13. místo). Chlapci postoupili do krajského kola, které se bude konat 9. 10. 2018 v Tachově. Výrazného individuálního úspěchu dosáhla i Lia Vilhelmová, která style start – cíl jasně zvítězila. Bohužel je soutěž postupová pouze pro družstva. Za statečný výkon zasluhuje ocenit i  Veronika Krejčová, která se umístila přibližně v polovině padesátičlenného startovního pole. Ještě jednou děkuji všem zúčastněným sportovkyním i sportovcům za vzornou reprezentaci školy.

Autor článku: PhDr. Jaroslav Mlsová

Publikováno: 27.09.2018

Aktualizováno: 02.12.2019