Požární ochrana očima dětí (archiv dokumentů)

informace ohledně literárně - výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí pro rok 2021 (více po rozkliknutí)

Letošní téma je "DOPRAVNÍ NEHODY NA ŽELEZNIČNÍCH PŘEJEZDECH - NÁROČNÝ ÚKOL PRO HASIČE". Podrobnější informace se dočtete zde.

V předchozích letech se naše škola této soutěže pravidelně účastnila a několik žáků se umístilo na stupních vítězů v rámci okresního kola. Obrázky do výtvarné soutěže každoročně žáci kreslili během hodin výtvarné výchovy, což v tomto školním roce bohužel není možné. Uvítali bychom tedy, pokud by se žáci do soutěže zapojili i takto distančně a pokusili by se dané téma zpracovat. V případě zájmu kontaktujte svoji paní učitelku třídní (resp. svého pana učitele třídního), termín odevzdání výkresů do školy je konec února.

Aktuální do: 28.02.2021